< progress... >
ROZSZERZ HORYZONTY
Udostępnij Twitnij

Najlepsza jakość dla graczy i profesjonalistów

Autor < Krzysztof Mirończuk >

Najpierw wymagające zadania w pracy, a potem równie wielkie wymagania w czasie wolnym? To dzień z "życia" komputera należącego do profesjonalisty, który nie rozstaje się ze swoim sprzętem także wtedy, gdy wychodzi z biura. O ile w ogóle wychodzi, bo praca zdalna jest już standardem, szczególnie w branżach kreatywnych i IT. Do tego potrzeba sprzętu, który sprosta najtrudniejszym zadaniom.

fot. Materiał klienta

Kiedy zajrzymy na portale z ofertami pracy dla specjalistów z branży IT czy branż kreatywnych, dopisek "praca zdalna" lub "praca hybrydowa" znajdziemy w większości ogłoszeń. I chociaż kolejna fala pandemii przygasa, nie ma już mowy o powrocie do wcześniejszego modelu pracy w biurze i odpoczynku w domu.

Jednocześnie czas na pracę i rozrywkę zlewa się w jedno, dlatego niemałym wyzwaniem jest taka organizacja życia, by nie spędzać nad zawodowymi projektami więcej godzin niż potrzeba. Bo człowiek musi przecież odpocząć, przespać się, coś zjeść i – w końcu – trochę pograć…

Sposób na trudne kompromisy

Kiedy wychodzenie z pracy sprowadza się do zmiany zawartości ekranu komputera, oczywistym jest, że ten komputer powinien być wyjątkowy. Niestety, często domowe sprzęty, które stały się w czasie epidemii również sprzętem do pracy, wymuszają pójście na kompromis – mobilność kontra wydajność, duży ekran i mocne podzespoły kontra lekkość i uniwersalność.

Na przykład – jak często zżymasz się, że masz do dyspozycji za małą powierzchnię ekranu i marzysz o drugim monitorze, który w biurze był zawsze pod ręką, a w domu nie ma na niego miejsca? Albo kiedy zbyt mała moc laptopa ogranicza twoją kreatywność, zmuszając cię do pracy w niskiej rozdzielczości na dużych plikach video czy graficznych, bo tylko w takich ustawieniach twój komputer jest w stanie "pociągnąć" projekt?

Przychodzi więc ten moment, kiedy – po dwóch latach pracy zdalnej – decydujesz się na wymianę sprzętu na taki, który będzie ci w pracy pomagał, a nie cię ograniczał. Opcji jest oczywiście wiele, ale – jak się dobrze rozejrzysz na rynku – okaże się, że te najlepsze to zaledwie kilka propozycji.

W tym jedna zupełnie wyjątkowa.

Kiedy ASUS pokazał światu w 2019 roku ZenBook Pro Duo, rozpoczęła się nowa era w projektowaniu komputerów przenośnych. Inni producenci próbowali iść za wyznaczonym przykładem, ale nie widać na razie ich większych sukcesów. Na tym rynku nie ma więc właściwie konkurencji, co każe zwrócić tym większą uwagę na nowego ROG Zephyrus Duo 16 , kolejną wersję flagowego laptopa ASUS z dwoma ekranami. Został on stworzony specjalnie dla graczy i profesjonalnych twórców.

Dwuekranowy potwór

Dwa ekrany laptopa Zephyrus Duo 16 to wygoda, którą docenią szczególnie ci, którzy kiedyś pracowali na dwóch monitorach, a teraz muszą zmieścić wszystko na 14 czy 15 calach laptopa. Wybór ASUS-a pozwala na znacznie więcej, bo obok 16 cali wyświetlacza mamy do dyspozycji dodatkowy ekran, którego powierzchnia to połowa głównego ekranu. ScreenPad Plus ma 14-calową przekątną, panel IPS i rozdzielczość 3840 x 1100px.

A to już coś – można tam przeciągnąć dowolne okno, na przykład timeline sekwencji programu do edycji video, narzędzia aplikacji do obróbki obrazu, podgląd czatu czy cokolwiek, co dobrze jest mieć "pod ręką" podczas pracy. Koniec z ciągłym przełączaniem między oknami.

Gdy pokrywa laptopa jest podnoszona, dodatkowy ekran automatycznie unosi się do góry i ustawia się pod kątem 13 stopni, który według ASUS-a jest idealny dla maksymalnej ergonomii i przepływu powietrza. Jest wyposażony w czterokierunkowy zawias, który pozwala na płynne przesuwanie mniejszego ekranu podczas otwierania. Po pełnym otwarciu dwa ekrany idealnie pasują do siebie, tworząc niemal bezramkowe połączenie wizualne. Takie, które nie rozprasza i pozwala skupić się na pracy.

Główny, 16-calowy ekran oferowany jest w dwóch opcjach. Pierwsza to ROG Nebula HDR MiniLED, QHD 165 Hz. Druga to zupełnie nowatorskie rozwiązanie, czyli wyświetlacz Duo-Spec, który może pracować w dwóch trybach – w rozdzielczości 4K i odświeżaniem 120 Hz, co jest konfiguracją natywną tego panelu oraz – w rozdzielczości Full HD i odświeżaniem 240 Hz.

Dlaczego twórcy docenią takie rozwiązanie? Dzięki niemu w pracy możemy korzystać z ultra wysokiej rozdzielczości przy bardzo wysokim odświeżaniu, a w grach wykorzystujemy, co prawda, niższą rozdzielczość (o ile można tak nazwać Full HD), ale za to mamy kosmiczne odświeżanie.

Oznacza to, że można edytować video czy zdjęcia, oglądać filmy lub przeglądać internet w najwyższej rozdzielczości, a następnie przełączyć się na 1080p, aby uzyskać najbardziej płynny ruch np. podczas gry. To idealne połączenie dla kogoś, kto potrzebuje sprzętu do obu rodzajów zastosowań.

W środku bije serce komputera, czyli procesor AMD Ryzen 6980 HX, który oferuje 8 rdzeni, 16 wątków i prędkość w trybie boost do 5 GHz. Do tego aż 4 TB na dane, filmy czy gry. Znów można mówić o kosmicznej prędkości i pojemności, które wreszcie nie ograniczają pracy. I rozrywki.

Kiedy coś takiego stoi na biurku, masz wrażenie, że słyszysz jednak ciche warczenie bestii, która ma ochotę rzucić się na ciebie… Dlatego szybko siadasz do pracy lub odpalasz mocną grę – niech bestia zajmie się tym, do czego została stworzona.

Do pracy…

Wspomniany już procesor AMD Ryzen 9 6989HX wspierany jest przez kartę graficzną NVIDIA®GeForce RTX™ 3080 Ti (w wersjach RX i RS).

Ekran Duo-Spec daje niespotykane dotąd możliwości uniwersalnego wykorzystania laptopa, w zależności od tego, czego akurat potrzebujemy – super rozdzielczości czy super odświeżania.

Dla profesjonalistów, szczególnie tych pracujących z obrazem, istotny będzie współczynnik kontrastu 100 000:1 i jasność szczytowa 1100 nitów, czyli niemal dwukrotnie większa niż najczęściej spotykana w laptopach. Do tego mamy 100-procentowe pokrycie przestrzeni barw DCI-P3. Komputer dostarczany jest z kalibracją kolorów Pantone.

Z kolei osobom, które pracują nad obrazami czy zajmują się koloryzacją video, do gustu przypadnie dość niespotykana funkcja, jaką oferuje ASUS w tym laptopie w wersji ekranu w technologii MiniLED 165 Hz. Mianowicie istnieje tu możliwość przełączenia wszystkich stref MiniLED tak, żeby pracowały jako jedna. Kiedy tak zrobimy, tracimy co prawda dodatkowy kontrast, ale zyskujemy dokładność dzięki ujednoliceniu całości obrazu przy edycji. To nieco skomplikowane i istotne raczej jedynie dla pełnych profesjonalistów, dlatego tutaj tylko wyjaśnijmy, że bez tego rozwiązania edycja części obrazu sprawia, że staje się ona ciemniejsza lub jaśniejsza od innych i zmienia się odwzorowanie kolorów, co ma wpływ na podgląd całości. To koszmar dla twórców, chociaż zwykłemu użytkownikowi może wydać się zupełnie nieistotne.

Wróćmy więc do tego, co istotne jest dla każdego twórcy, dla którego laptop to centrum jego zawodowego świata. Mamy tu pamięć RAM 32 GB z możliwością rozszerzenia do 64 GB. Komunikacja ze światem zewnętrznym to zestaw portów, w tym dwa USB typu C 3.2 i dwa USB 3.2 drugiej generacji, HDMI 2.1, gniazdo audio i czytnik kart mikroSD. Kamera na podczerwień pozwala na odblokowywanie komputera przez Windows Hello nawet w bardzo słabym oświetleniu. Połączenie z internetem to wejście LAN i karta obsługująca Wi-Fi 6E. Warto w tym miejscu dodać, że złącze LAN może pracować w trybie 2,5G, dzięki czemu praca na dużych plikach (np. video czy projektach graficznych 3D) w lokalnej sieci staje się dużo łatwiejsza.

…i do zabawy

ASUS ROG Zephyrus DUO 16 jest już określany jako najpotężniejszy laptop gamingowy na świecie. Skrót ROG (Republic Of Gamers) do czegoś przecież zobowiązuje. Megawydajny procesor AMD oraz topowa karta graficzna NVIDIA RTX sprawiają, że nie ma gry, która nie działałaby tu na najwyższych ustawieniach.

Republic of Gamers to marka stworzona przez firmę ASUS dla najbardziej wymagających twórców i graczy. To najbardziej innowacyjny i najbardziej wydajny sprzęt, który doceniają szczególnie ci klienci, którzy lubią wyciskać z maszyny 110 procent normy.

Laptopy całej tegorocznej linii ROG mają przełącznik MUX, który umożliwia bezpośrednie korzystanie z trybu GPU w grach, co pozwala na zmniejszenie opóźnień i jeszcze większą wydajność. Możemy więc cieszyć się pełnią rozrywki na poziomie, o jakim myśleli jej twórcy. Znów – bez kompromisowych rozwiązań.

Zawsze z tobą

Laptopy to sprzęt mobilny – powstały po to, żeby być zawsze pod ręką i w niczym nie ograniczać właściciela. Wymiary Duo 16 to 35,5 x 26,6 x 2,05 cm. Waży tylko 2,6 kg, i chociaż nie jest to najmniej wśród laptopów w tych rozmiarach, to, jeśli weźmiemy pod uwagę, że przecież to dwa ekrany, system zawiasów i pełny zestaw portów, waga ta okaże się więcej niż akceptowalna.

Warto zwrócić przy tym uwagę na to, że to 16-calowy ekran mieszczący się w rozmiarach 15-calowego laptopa dzięki supersmukłym ramkom wokół panelu.

Bateria o pojemności 90 Wh wspiera szybkie ładownie, dzięki czemu do połowy pojemności napełnia się w 30 minut. Kolejny punkt na plus do mobilności.

Pracuj i graj

Niezależnie od tego, czy pracujesz nad grafiką, video, programujesz czy wykonujesz inne wymagające prace – ROG Zephyrus Duo 16 jest świetnym wyborem.

Niezależnie od tego w jakie grasz gry – ROG Zephyrus Duo 16 jest świetnym wyborem.

Ten komputer niczym nie ogranicza cię w pracy i zabawie – w tym przypadku mobilność idzie w parze z wydajnością.

No i ten podwójny ekran…

Udostępnij Twitnij

Świat gamingu bez kompromisów

Autor < Sławomir Serafin >

W jaki sposób innowacyjny, posiadający dwa ekrany laptop gamingowy ASUS ROG Zephyrus Duo 16 może sprawić, że granie będzie jeszcze bardziej wygodne i przyjemniejsze? Ma po swojej stronie nie tylko nieprzeciętną moc podzespołów, ale również zaawansowane rozwiązania techniczne, które nie ograniczają się do wprowadzenia do gry drugiego wyświetlacza.

fot. materiał klienta

Na świecie są ponad trzy miliardy graczy. I ta liczba się co roku zwiększa, więc można bezpiecznie założyć, że już wkrótce fanami gier będzie połowa ludzkości. Będą grać na konsolach i telefonach oraz oczywiście wszelkiego rodzaju komputerach osobistych. I to te ostatnie można uznać za najlepsze maszyny do gier. Nie dlatego, że posiadają najmocniejsze podzespoły, ale dzięki swojej wszechstronności. To właśnie komputerowi gracze mają dostęp do najszerszej oferty gier i gatunków. To na pecetach narodziła się zawodowa e-sportowa rywalizacja. To PC jest liderem innowacji w dziedzinie gamingu. Najlepszym tego przykładem jest ROG Zephyrus Duo 16 .

Maszyna ostateczna

Zephyrus Duo 16 byłby idealnym komputerem dla gracza, nawet gdyby posiadał całkowicie typową konstrukcję, pozbawioną wszelkich charakteryzujących to urządzenie innowacji. Dlaczego? Oczywiście dzięki zastosowanym podzespołom. Karta graficzna GeForce RTX 3080 Ti, którą ten ASUS ma na pokładzie, to aktualnie najpotężniejszy tego typu mobilny układ dostępny na rynku. Nie tylko jest w stanie obsłużyć każdą, nawet najbardziej wymagającą grę, z maksymalnymi ustawieniami jakości wizualnej, ale też zostanie mu potem spory zapas mocy.

Oczywiście, do pary ma równie mocny procesor. Najnowszy AMD Ryzen 9 z ośmioma rdzeniami i szesnastoma wątkami. W trybie maksymalnego wysiłku osiąga taktowanie do 5 GHz. To prawdziwy demon szybkości, współpracujący z nowoczesnymi kościami pamięci RAM DDR5, których Zephyrus Duo 16 może mieć aż 64 GB. Z tyłu nie zostają również dyski SSD, które mogą mieć łączną pojemność nawet 4 terabajtów. Ten laptop należy do 1% najszybszych komputerów na planecie. On należy do 0,4% najpotężniejszych pecetów dostępnych na rynku.

Procesor AMD Ryzen 9

Wykorzystuje architekturę Zen 3, gwarantującą wysoką moc przy niskim zużyciu energii

Karta GeForce RTX 3080 Ti

Jest o połowę mocniejsza niż topowy układ RTX 2080 poprzedniej generacji

Blok numeryczny

Umieszczenie go na gładziku pozwoliło zaoszczędzić miejsce bez utraty funkcjonalności

Dodatkowy 14-calowy ekran

Unosi się, tworząc jeden obszar roboczy z ekranem głównym

Zephyrus Duo 16

Ma na pokładzie tyle mocy, ile tylko się zmieści w laptopie, ale nadal waży tylko 2,5 kg

Procesor AMD Ryzen 9

Wykorzystuje architekturę Zen 3, gwarantującą wysoką moc przy niskim zużyciu energii

Na komfort grania wpływają nie tylko podzespoły. Każdy posiadacz laptopa gamingowego wie również, że ważnym czynnikiem jest hałas. Gry obciążają procesor i kartę graficzną. Te z kolei się grzeją, co powoduje, że system chłodzenia musi pracować mocniej i głośniej. Szum wentylacji potrafi naprawdę przeszkadzać. Dlatego właśnie inżynierowie ASUS wyposażyli ROG Zephyrus Duo 16 w innowacyjny, nowoczesny układ chłodzący. Sam procesor jest schładzany ciekłym metalem. Za utrzymanie odpowiedniej temperatury reszty konstrukcji odpowiada cyrkulacja powietrza Internal Blast Cooling, ultrasmukłe żeberka radiatorów oraz wentylatory Arc Flow. System ten potrafi zredukować głośność chłodzenia o 3 dB.

Zephyrus Duo 16 potrafi jednak hałasować, gdy tego potrzebujemy. W obudowie kryje się sześć głośników klasy premium z subwooferem, pracujących w standardzie Dolby Atmos. To laptop, który oferuje naprawdę dobre brzmienie.

Prawdziwa innowacja

Naczelną zaletą Duo 16 jest jednak oczywiście unikalna konstrukcja z drugim, 14-calowym ekranem znajdującym się poniżej głównego 16-calowego wyświetlacza. Ten ekran dotykowy o proporcjach 4:1 pozwala komfortowo wyświetlać dwa pełnowymiarowe okna, które zawsze znajdują się w polu naszego widzenia. Funkcja ta przyda się nie tylko profesjonalnym grafikom, animatorom, muzykom czy innym twórcom z branży kreatywnej. Także rasowy gamer będzie mógł dzięki niej znacznie zwiększyć wygodę grania i wesprzeć swoje umiejętności.

Z dodatkowego wyświetlacza ucieszą się nie tylko fani symulatorów, przyzwyczajeni do korzystania z więcej niż jednego monitora do prezentowania przyrządów, telemetrii czy choćby ściągi z klawiszologią. Fani sieciowych strzelanek mogą sobie na nim wyświetlić mapkę większą i bardziej przydatną niż ta z głównego ekranu. Albo statystyki drużyn. Lub własne. Z kolei miłośnik gier MOBA może mieć dostęp do buildów czy zestawień z kontrami poszczególnych bohaterów. Nie trzeba będzie już alt-tabować w środku meczu, by sprawdzić, jaki następny przedmiot kupić. Tymczasem fan MMORPG również może sobie w locie zmieniać konfiguracje makr i dodatkowych klawiszy, bez konieczności zamykania głównego okna.

Możliwości jest dużo, nawet jeśli nie bierze się pod uwagę tego, jak doskonale drugi ekran przyda się graczom preferującym rozgrywki wieloosobowe i korzystającym z aplikacji do komunikacji takich jak Discord czy TeamSpeak. Opcja zmiany kanałów czy odczytywania wiadomości z czatu bez konieczności odrywania się od samej gry daje bezcenną przewagę w starciach drużynowych. I jest po prostu bardzo wygodna. Sami twórcy gier oraz modderzy interesują się również zwiększonym potencjałem przekazywania informacji za pomocą drugiego ekranu. Pojawiają się już produkcje, które wykorzystują go do oczyszczenia głównego obszaru gry z elementów interfejsu o drugorzędnym priorytecie. Jeśli można je przenieść na dodatkowy wyświetlacz, to nie traci się żadnych istotnych informacji potrzebnych do gry, a jednocześnie zwiększa immersję. Ile na klimacie zyskałby shooter, w którym minimapa, wskaźnik żywotności, elementy ekwipunku i w zasadzie wszystko inne co nie jest samą czystą akcją umieszczone było na tym drugim ekranie?

Konkretny multitasking

Oczywiście, z drugiego ekranu najbardziej ucieszą się ci gracze, którzy dobrze multitaskują. Teraz będą mogli w trakcie gry oglądać film, zmieniać playlisty, sprawdzać maile czy wiadomości albo zerkać do sieci społecznościowych. Dodatkowy wyświetlacz ASUS ROG Zephyrus Duo 16 pozwala grać i jednocześnie patrzeć, jak gra ulubiony streamer. O tym, jak przydatne jest takie narzędzie dla samych streamerów, nie trzeba już chyba mówić – dla nich drugi ekran jest wręcz niezbędny. I teraz mogą go mieć w jednym, przenośnym, zaskakująco lekkim jak na swoje osiągi komputerze.

Zastosowań drugiego ekranu może być mnóstwo. Ogranicza nas tylko nasza kreatywność. Nawet jeśli wykorzystamy go do drobiazgów, szybko się okaże, że sami nie wiemy, jak mogliśmy żyć bez tych małych udogodnień. Najlepsze w Zephyrus Duo 16 zaś jest to, że ta świetna, dodatkowa funkcjonalność nie wymaga żadnych poświęceń, żadnych kompromisów. Ten laptop ma i dwa ekrany, i dosłownie wszystkie inne cechy rasowej, gamingowej bestii. To tak, jakby najlepszy możliwy komputer stał się jeszcze lepszy.

Udostępnij Twitnij

Przesuwając granice kreatywności

Autor < Sławomir Serafin >

Nowe technologie rewolucjonizują świat od tysięcy lat. Zmieniają wszystko, włącznie z tym, jak wykonujemy swoją pracę. W szczególności jest to prawdą dla tych, którzy zajmują się szeroko rozumianą twórczością i wykorzystują w tym celu komputer.

fot. Materiał klienta

Jakie były najważniejsze wynalazki w historii ludzkości? Sztuka wzniecania ognia. Umiejętność obróbki metalu. Pismo. Druk. I ten najnowszy wynalazek, który całkowicie odmienił każdy obszar naszego życia, od pracy i rozrywki, aż do aktywności społecznych i nawet tego, jak poszukujemy partnerów romantycznych. Komputerami jesteśmy dosłownie otoczeni i wykorzystujemy je w zasadzie nieustannie. Są tak powszechne, że praktycznie przestaliśmy je zauważać i zachwycać się tym, jak zwielokrotniły nasze możliwości.

Zmiana paradygmatu

Pół wieku temu osoba zawodowo zajmująca się pisaniem, miała niewielki wybór. Albo długopis lub pióro i kartka papieru, albo maszyna do pisania. Ta druga była bardziej zaawansowana i pozwalała pisać szybciej i więcej. Była najlepszym możliwym rozwiązaniem technicznym do momentu, gdy pojawił się komputer z programem do edycji tekstu. I nagle wszystkie inne sposoby pisania stały się tak przestarzałe, jakby pochodziły ze starożytności. To dlatego, że edytor tekstu pozwala nie tylko pisać, ale też właśnie edytować to, co się napisało. W mgnieniu oka można zmienić słowo, wykasować niepotrzebne zdanie, postawić przecinek tam, gdzie się go zapomniało albo dopisać akapit w dowolnym miejscu. Za możliwość robienia takich cudów dawni autorzy, zmuszeni do kreślenia kartek papieru, byliby skłonni oddać dosłownie wszystko. I nie tylko oni.

Komputery zmieniły życie wszystkich profesjonalnych twórców. Każda osoba, która zajmuje się pracą kreatywną, doskonale wie, że żadne dzieło nie jest idealne za pierwszym razem. Wszystko wymaga poprawek, choćby i niewielkich. Kiedyś nawet właśnie takie niewielkie korekty oznaczały ogrom pracy. Czasem nawet tworzenia całości od nowa. Komputery ze swoim specjalistycznym oprogramowaniem pozwalają to robić na bieżąco, płynnie i w mgnieniu oka. Umożliwiają wypróbowanie mnóstwa odmian i wariantów, co kiedyś, przed epoką cyfrową, było po prostu niemożliwe w takiej skali. Ale nawet komputery mają swoje ograniczenia.

Koniec tyranii wąskiego gardła

Komputer to cud techniki, ale kiedyś nawet on nie potrafił obsługiwać więcej niż jednego programu jednocześnie. A gdy już był do tego zdolny, to przeglądarka internetowa nadal potrafiła wyświetlić tylko jedną stronę. Nawet gdy pojawiły się okienka, problemy nie zniknęły, bo cała wyświetlana informacja nadal przechodziła przez wąskie gardło – jeden ekran. W większości przypadków w zupełności wystarcza on do pracy. Ale często nie jest rozwiązaniem optymalnym. Dlatego właśnie na biurkach grafików, animatorów, programistów, muzyków, montażystów, a często nawet tekściarzy stoją po dwa monitory. A czasem nawet trzy. Potrzebują większej przestrzeni roboczej i więcej informacji.

Przełączanie się między programami, zakładkami, okienkami i trybami zajmuje za dużo czasu. I przerywa płynność pracy, specyficzny flow, który zna każdy profesjonalista z branży kreatywnej. Drugi ekran pozwala pracować lepiej, szybciej i wydajniej. A każdy chce pracować właśnie tak, bo szybciej i lepiej wykonane zadanie oznacza więcej czasu wolnego. Albo podwyżkę i awans. Niestety, dodatkowe ekrany na biurku mają również jedną dużą wadę. Nie można ich ze sobą zabrać. Ten problem rozwiązuje firma ASUS ze swoim najnowszym laptopem gamingowym z serii ROG, Zephyrus Duo 16.

Dwa ekrany w laptopie? Tak!

ASUS ROG Zephyrus Duo 16 na papierze wygląda jak laptop z najwyższej półki charakteryzujący się doskonałym osiągami oraz futurystycznym wykonaniem i wzornictwem. Dopiero po otwarciu okazuje się, że jest to rewolucyjne urządzenie, które oprócz klasycznego, pełnowymiarowego ekranu ma również drugi wyświetlacz, dotykowy, umieszczony nad klawiaturą i unoszący się pod niewielkim kątem. Ten wyróżniony za innowacyjność na prestiżowych targach CES 2022 laptop jest jak należąca do profesjonalnego twórcy stacja robocza z dwoma monitorami… którą można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Zwłaszcza że waży tylko 2,5 kg i ma rozmiary klasycznego laptopa 15-calowego, choć dzięki wąskim ramkom jego główny wyświetlacz ma przekątną 16 cali.

Wielozadaniowość w pracy
Innowacyjna technologia

Zephyrus Duo od ASUS byłby genialnym wsparciem dla wszelkiego rodzaju pracy kreatywnej, nawet gdyby dwa ekrany były jedyną wyróżniającą go cechą. A nie są. To nie jest komputer o innowacyjnej, rewolucyjnej konstrukcji, ale komputer o innowacyjnej, rewolucyjnej konstrukcji wyposażony również w najnowsze i najlepsze podzespoły, a także wykonany z najwyższej jakości materiałów. Jest niesamowicie szybki i wydajny, a do tego nadspodziewanie cichy. Drzemiąca w nim moc aż prosi się o zagospodarowanie. A dzięki rewolucyjnemu rozwiązaniu, jakim jest drugi ekran, można tą siłą rozporządzać na nowe, pomysłowe sposoby. To nowe pole do popisu dla kreatywności tych, którzy są już domyślnie kreatywni z racji wykonywania swojej profesji. Tego typu innowacyjne rozwiązanie może podnieść wydajność i efektywność pracy, ale nawet jeśli tylko zwiększy wygodę jej wykonywania, to i tak będzie to więcej, niż oferuje dowolne klasyczne urządzenie.

Wspomniany Zephyrus nie jest najtańszym komputerem do pracy i domu. To rozwiązanie dla najbardziej wymagających profesjonalistów, którzy korzystają z najlepszych możliwych rozwiązań. Kiedyś takim rozwiązaniem był laptop najnowszy, najpotężniejszy i jednocześnie najbardziej mobilny. Dziś zastąpił go laptop najnowszy, najpotężniejszy, najbardziej mobilny i posiadający drugi ekran.

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.